Ma arvan, et see kursus on absoluutselt kõigile, eriti neile, kellel ei ole seda enda meelest kindlasti vaja. Aega on meil kõigil täpselt sama palju ja väga meeldis, et kursus annab nii hea ülevaate kuidas olla efektiivsem ja oma aega paremini planeerida, saades seejuures omale juurde rohkem vaba aega. Kindlasti soovitan!

Laura

Kursus, mis aitab su eesmärkidele lähemale ja suunab/õpetab õnnelikumalt elama.

Sirli

Kui pärast seda koolitust sa ei leia enda inspiratsiooni ja energiat liikuda oma unistuste poole, siis sa ei leiagi seda. :) Aga tõiselt rääkides, siis see koolitus annab palju ägedaid nippe, ideid ja jõudu, et mõista, kes ma olen ja kuhu ma liikuda tahan.

Ene-Liis
 
Väga sisukas ja meeldejääv ettekanne, energiast pakatav esinemine ning oma kogemust sisse toov lähenemine, nauditav kuulamine.

 

Tervisekassa

Tänu sellele programmile sain võimaluse vaadata rohkem enda sisse - saada selgust, mida ma siis tegelikult tahan. Praktilised nipid, mis jagati, olid nii lihtsad ja toimivad. Teiste kogemuste kuulamine andis juurde usku ja motivatsiooni. Tundsin,et saime iga kohtumisega lähedasemaks ja seda tuge oli tunda ka läbi ekraani. Mulle tohutult meeldis Sandra lihtne ja vaba olek ning huumorikillud tõsiste teemade vahele. Mis maailm see ilma huumorita oleks,eksole! Kui Sul on soov võtta aega iseendale ja tulevikus olla oma tegemistes efektiivsem, teadlikum ja energilisem, siis see on kindlasti midagi Sinu jaoks! Boonusena võid leida endale toredad kaasvõitlejad, kellega oma edasist teekond jagada.

Taire

Suurepärane võimalus oma igapäevane elu süsteemsemaks ja õnnelikumaks muuta! Tahtsin motiveerivaid juhiseid ja ideid, inspireerivat juhendat, kellest eeskuju võtta ja kes teab, millest räägib – seda ka sain!

Mirjam

See programm avab sulle justkui lõputu aardelaeka, mida keegi hiljem sinult ära võtta ei saa. Õpetab sind vastutama ja otsustama, ennast väärtustama ja armastama. Ja need nipid, mis sa sealt kaasa saad, on nii väikesed, aga võivad muuta nii palju. Mina sain näiteks esimest korda elus kogemuse, et päriselt ongi võimalik iga päeva nautida. Olen tänulik!

Liisa

Sain kursust läbides väga palju selgust, motivatsiooni ja julgust juurde, et tegeleda asjadega, mida ma ikkagi päriselt tahan teha ja mis mind õnnelikumaks teevad! Sandra mõtteviis ja üleüldine olek on nii inspireeriv, et paneb ennast ka väga entusiastlikult tegutsema!

Hanna-Liis

Igal enesest ja oma unistustest lugupidaval inimesel peaks olema üks Sandra Sillamaa – ta on justkui sinu ratsionaalne meel tormi keskel, mis aitab õiget kurssi hoida, et jõuaksid oma paradiisisaarele. Suurim väärtus minu jaoks oli just õppida hoidma fookust ja teha ÕIGEID asju.

Mari-Liis

Programmi läbimine andis selgust teemades, mida ma päriselt tahan ja kuidas eesmärkideni jõuda. Programmist saab hästi konkreetsed ja lihtsad tööriistad, mida oma igapäevaelus kasutada, ning mõtteviisi, kuidas olla järjepidev. Kogu programm on väga inspireeriv!

Regina

Minu jaoks oli see programm kõige selle alus, mis ma nüüd elus ette tahan võtta. Harjumustel on väga suur jõud igas elu valdkonnas. See tähendab seda, et see programm on mõeldud kõigile inimestele, oled sa kodune ema või karjääri tipus olev töömesilane.

Therese

Väga hea esineja, andis kiirelt ja selgelt sisu edasi, sai publiku kiirelt enda haardesse. Väga huvitav,  kaasahaarav, informatiivne, praktiline ja inspireeriv. Palju häid mõtteid, mida rakendada tulevikuks. Pani tõsiselt mõtlema, mida peaks enda harjumustes jne muutma. Näited tema enda elust andsid räägitud jutule kaalu juurde.

Nortal töötajad