Minu lugu

Enamik meist jõuab elus punkti, kus tundub, et asjad on kuidagi valesti. Tehtav töö, elatav elu, igapäevased tegevused ei toida hinge või ei edene. Teinekord küll unistame paremast elust, kuid selle loomise asemel võtame hoopis klaasi veini, vaatame telekat või rullime sihitult sotsiaalmeedias. Sedasi kaevume üha sügavamale enesehaletsusse, sisendades endale, kui jälle pole midagi muutunud, et olemegi saamatud, rumalad või laisad. Teinekord, ulpides selles muremeres, võib tulla niivõrd võimas laine, et matab meid üleni enda alla - mina jäin kolmeks päevaks voodisse, suutmata sealt tõusta, last kallistada või teha asju, mis mulle meeldivad või kasulikud on. 

Minu eesmärk

Sain aru, et miski peab muutuma. Ja seda saan teha ainult mina ise! See on hetk, kus saame oma eluga areneda järgmisele tasandile. Halvemal juhul mõeldakse, et kõik eelnev on olnud vale ja kukutakse mõtlematult lammutama iseennast, suhteid, kodusid või hoopis antakse alla ja maetakse oma soovid ning unistused. Kuid kõik eelnev on toonud sind siia, et saaksid luua endale uue arengu, läbi uute harjumuste, uute eesmärkide poole.

Mina muutsin oma elu. Olen täna parem muusik, ema ja sõber, kui eales varem, sest mul on aega pühenduda iseendale ja oma soovidele. See muutus inspireeris mind niivõrd, et otsustasin õppida arengutreeneriks. Olles ise loonud soovitud muutused, tean, et see ei tule kergelt, kuid kinnitan - pingutus on 101% seda väärt.

KOOLITUSED