KUUS MÄRKMIKKU
Hind
61,00

MÄRKMIK on mõeldud kõigile, kes soovivad olla efektiivsemad, planeerides oma tegemisi ja häälestades ennast igal hommikul algavaks päevaks. Märkmik hõlmab kahte kuud ja alustada saad siis, kui tahad (märgi lihtsalt ise alguskuupäev).

Kuuene komplekt sisaldab 2 halli, 2 mündirohelist ja 2 kirjut märkmikku. 

Märkmik on üles ehitatud nii, et esmalt saad kirja panna oma tegemised kellaaja kaupa. Järgmisel lehel on aga laused, mis vajavad lõpetamist. See ongi igapäevane enese häälestamise osa. Iga päeva ja nädala lõpus on kokkuvõttev leht, mille abil on võimalik endale justkui tagasisidet anda ja pea tühjaks kirjutada. Nii saad aru, kas liigud ikka selles suunas, kuhu tahad, ja tuletad endale meelde, mis on sinu jaoks oluline. See kõik annab sulle rohkem selgust, meelerahu, enesekindlust, tasakaalu.

Märkmik on trükitud väga kvaliteetsele materjalile, et seda oleks mõnus käes hoida ja täita. Tehniline info:

  • 168 lehekülge
  • Järjepael
  • Kummipael märkmiku ümber
  • Laius 145 mm, kõrgus 210 mm

Mulle on väiksest peale meeldinud märkmikud ja mul on alati neid käsil olnud lausa mitu tükki samal ajal. Viimastel aastatel olen igal hommikul võtnud aja, et kirja panna oma päeva tegemised ning häälestada ennast nendeks. Isegi pühapäeviti või neil päevadel, mil kohustusi ei ole. See harjumus ja hommikune rituaal on mõjunud suurepäraselt, sest ma pole eales varem olnud nii efektiivne ning energiline ja seda kõike kahe väikse lapse kõrvalt!

Milleks üldse oma tegemisi planeerida? Ikka selleks, et jõuaksid ära teha kõik, mis vaja ja mis sulle meeldib. Selleks et oleks aega enda, pere, sõprade ja unistuste jaoks. Öeldakse ju, et mõte või unistus, mis on ainult peas, jääbki sooviks. Kui aga tahad, et see täituks, siis tuleb hakata tegutsema. Ja esimene samm on kirja panna aeg, millal sa midagi teed. Kas teadsid, et paljud kiire elutempoga inimesed panevad märkmikusse kirja isegi aja, mis nad veedavad perega või tegelevad hobiga? See võimaldab neil rahumeeli olla kõikide oma mõtetemeeltega just selle juures, muidu kipub aeg täituma mingite „kiirete“ ülesannetega või kuklas tiksub tegemata tööde nimekiri, mis tekitab stressi ja röövib energiat. Märkmik on mõeldud selleks, et oma tegevused-sammud ajaliselt kirja panna, aga kõige selle juures on ju vaja ka enda sisse vaadata. Kas mu eesmärgid on ikka selged? Kas ma tean, mida, miks ja millal ma tahan? Kas mu mõtteviis või üldine meelestatus viib mind edasi? Oluline võti plaanide täitumisel on ka enda ja oma tegemiste analüüsimine. Kas ma päriselt tegutsesin nii, nagu soovisin? Kas ma jõudsin kõik asjad ära teha, mida planeerisin? Kui ei, siis miks? Mida ma saaksin järgmisel nädalal paremini teha?
Tean oma kogemusest, et kui sa seda märkmikku järjepidevalt täidad, oled oma tegemistes efektiivsem ja teadlikum.